מספרים על הילדים שלהם

מספרים על הילדים שלהם

ארבעה גברים נפגשים בבר ומשוחחים.
אחד הגברים קם והולך לשירותים, ושלושת האחרים מספרים על הילדים שלהם.
אומר הראשון: – כל כך דאגתי שהבן שלי יהיה לא-יוצלח. הוא התחיל בתור שוטף מכוניות בסוכנות רכב. אבל מסתבר שהוא קיבל הזדמנות להוכיח את עצמו מינו אותו לתפקיד איש מכירות והוא מכר כל כך הרבה מכוניות עד שהוא קנה את הסוכנות. למעשה הוא כל כך עשיר, שרק לאחרונה הוא קנה לחבר הכי טוב שלו מכונית מרצדס חדשה כמתנת יום הולדת.
אמר הגבר השני: – גם אני דאגתי מאד לבן שלי. הוא התחיל בעבודת נקיון, לגרוף עלים עבור חברת מקרקעין ונכסים , אבל נתנו לו הזדמנות והפך לסוכן מכירות שמרוויח עמלות. הוא כל כך הצליח, עד שקנה את החברה. הוא עד כדי כך מצליח ועשיר שהוא נתן לחבר טוב שלו בית מתנה ליום הולדתו.
אמר הגבר השלישי: – גם הבן שלי התחיל כמטאטא רצפות אצל סוכן בורסה. אבל שיחק לו קלף. עשו ממנו ברוקר והוא כל כך הצליח שעכשיו הוא הבעלים של כל הסוכנות. בעצם, הוא כל כך עשיר שלא מזמן הוא נתן לחבר טוב שלו מיליון דולר במתנה לכבוד יום ההולדת שלו.
בשלב זה חזר הגבר הרביעי שהלך לשירותים.
אנחנו מספרים כאן על כמה הילדים שלנו מוצלחים! הסבירו לו שלושת הגברים האחרים.
הוא אמר: – האמת, שאני קצת נבוך להודות, אבל הבן שלי הוא ממש אכזבה ענקית. הוא התחיל כעובד במספרה, בעצם הוא עדיין ספר אחרי 15 שנות עבודה. למעשה, רק לאחרונה גיליתי שהוא הומוסקסואל וכל החברים שלו טוחנים אותו, אבל מה אגיד לכם, אני מנסה להסתכל על זה מין הצד החיובי. לפחות החברים שלו נתנו לו ליום הולדתו האחרון מכונית מרצדס חדשה, בית חדש, וגם מיליון דולר במזומן…!

 

השארת תגובה

השארת תגובה

עוד בדיחות....

טעם של סלט

חברה האחרונה שלי אמרה לי כי ל"כלי" של שחורים יש טעם של סלט ו שאלתי את עצמי מאיפה היא יודעת איזה טעם יש לזה, אלא שמנה הזאת לא אכלה בסלט החיים שלה…!  

 

בחדר עם 3 נשים

היום במשרד, שמו אותי בחדר עם שלוש נשים. התקבלתי עם בקרירות. כדי לשפר את האווירה, כתבתי בגוגל:
"איך ניתן להקטין את איבר המין הגברי" ויצאתי מהחדר כ- 5 דקות. כשחזרתי, הבנתי כי זה עבד, הבנות קיבלו אותי בכחיוכים, אפילו פתחו שמפניה כדי לקבל אותי בצורה חגיגית…!

 

איזה תרנגולות אלו

באטליז:
– אבל איזה תרנגולות אלו? שואל עצבני הלקוח, בלי ירכיים, בלי חזה.
– אבל אדוני, מתעצבנת גם המוכרת, אתה רוצה אותן לאכול או לקיים איתן יחסי מין?

 
גלילה לראש העמוד
פרסום באתר

בעל עסק? פרסם כאן!

logo-adriano-jokes