הזקנה עצובה

הזקנה עצובה. סיפור הזה קיבלתי ב- WhatsApp
אחרי שעשיתי קניות, כבר שעה 12:00, יצאתי מהקניון וחיפשתי בכיס מפתחות של האוטו. לא היו בכיס, היו שם רק המסמכים של המכונית. חזרתי בריצה לכל החנויות שהייתי, אבל לא מצאתי כלום. פתאום קלטתי שאולי שכחתי אותם בסוייץ. היו לי וויכוחים עם אישתי כי לפעמים הייתי שוכח ויכלו לגנוב לי את האוטו..
רצתי לחניה ו…המכונית נעלמה. צלצלתי מיד למשטרה‍, דיווחתי על הגנבה, מסרתי את הפרטים, את המיקום והסברתי כי שכחתי את המפתחות בסוייץ וכנראה בגלל זה גנבו לי את המכונית.
רק אחרי זה אזרתי אומץ להתקשר לאישתי:
– אהבה שלי, גמגמתי, תמיד אני קורא לה אהבה במצבים כאלה, עוד פעם השארתי מפתחות בסוייץ וגנבו לי את האוטו. פתאום היה שקט שחשבתי שהשיחה נותקה, אבל  מיד שמעתי אותה צועקת:
– אני הבאתי אותך הבוקר לקניון והשארתי אותך שם!
שוב נעשה שקט!! התביישתי, אבל הייתי גם מאושר באותו זמן, אמרתי לה:
– אז תבואי לקחת אותי! והיא צעקה אלי עוד יותר חזק:
– לא יכולה!
– למה?
– לא יכולה לבוא עכשיו! אני אגיע אחרי שאשכנע את השוטר הזה‍ שלא גנבתי שום מכונית! אני עצורה…!

 

השארת תגובה

השארת תגובה

עוד בדיחות....

בעיטה חזקה בראש

איכר עשיר התחתן עם בחורה מהכפר השכן.
למחרת החתונה, החותנת מגיעה כדי לבחון את חוות החתן, כדי לוודא שהכול מתנהל כפי שצריך ובלי בזבוזים. טרגדיה מתרחשת כאשר החותנת חוצה את האורווה. מסיבות בלתי מוסברות, אחד החמורים של החווה נותן עם הרגליים האחוריות שלו בעיטה חזקה בראש של החותנת ושולח אותה לעולם הבא.
כמובן, בלוויה משתתפים תושבי שני הכפרים הסמוכים. כאשר כולם הולכים לבתים שלהם, הכומר עוצר את האיכר ביציאה מבית הקברות ואומר:
– אני יודע שזה זמן קשה בשבילך, אבל אני לא יכול שלא לשאול אותך משהו. כאשר קיבלת תנחומים, שמתי לב שלכל הנשים אתה עשית עם הראש מלמעלה למטה ולכל הגברים משמאל לימין. אתה רוצה להגיד לי למה?
האיכר מסתכל סביב ומוודא שאף אחד לא שומע אותם:
– זה מאוד פשוט אבי, הנשים אמרו לי: "איזו טרגדיה איומה!" ואני אמרתי "זה נכון". במקום זאת, הגברים שאלו אותי אם אני משכיר להם את החמור ואמרתי להם: "בלתי אפשרי, כבר חתמתי על חוזים עבור כפול תוחלת החיים שלו!"

 

מסיבות טבעיות

בבית ספר לרפואה התקבלה גופה טרייה עם חורים מרובים של סכין, הרבה חבורות וכו'. המורה מבקש מיורם לבחון את הגוף ומצביעה על סיבת המוות.
זרק יורם מבט מהיר ואומר:
– הוא מת מסיבות טבעיות!
– השתגעת?! אתה לא רואה כמה חורים של סכין יש?
– כן ! אז זה לא היה זה טבעי שימות?

 
גלילה לראש העמוד
פרסום באתר

בעל עסק? פרסם כאן!

logo-adriano-jokes